Összesen 6 találat a keresési paraméterekre.

1
Value - Kábel - 5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783

5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783

Video, Összekötő, átalakító, 5m, DisplayPort male - papa, HDMI apa, fekete,

Garancia: 12+24 hó

4.370 Ft + áfa
5.550 Ft
  • raktáron, vagy maximum 1 munkanap alatt szállítható ha rendelését leadja 14:00-ig
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Value - Kábel - DVI-D link kábel 2m S-3641

DVI-D link kábel 2m S-3641

Video, Összekötő, 2 m, DVI 24+1, DVI 24p + 1, fekete black, zacskó,

Garancia: 1 hó

1.165 Ft + áfa
1.480 Ft
  • raktáron, vagy maximum 1 munkanap alatt szállítható ha rendelését leadja 14:00-ig
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Value - Kábel - Hálozati kábel 220V Notebook-hoz 1,8m VLEP10100B20

Hálozati kábel 220V Notebook-hoz 1,8m VLEP10100B20

Tápellátás, Összekötő, 1,8 m, fekete black,

Garancia: 1 hó

567 Ft + áfa
720 Ft
  • raktáron, vagy maximum 1 munkanap alatt szállítható ha rendelését leadja 14:00-ig
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Value - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - LC-ST 1m optikai kábel Digitus DK-2531-01

LC-ST 1m optikai kábel Digitus DK-2531-01

Duplex, multimode optikai patch kábel, 2 x LC-Multimode male - papa, ST-Multimode male - papa, Üvegszál,

Garancia: 1 hó

1.795 Ft + áfa
2.280 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Value - Kábel - Roline 1m 220V-os IEC 320 C13-C14 hálozati kábel, fekete

Roline 1m 220V-os IEC 320 C13-C14 hálozati kábel, fekete

Tápellátás, Összekötő, átalakító, 1 m, IEC 320-C14, IEC 320-C13, fekete, 250V AC/10A,

Garancia: 12 hó

567 Ft + áfa
720 Ft
  • raktáron, vagy maximum 1 munkanap alatt szállítható ha rendelését leadja 14:00-ig
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Value - Kábel - S-video - S-video 4pin 10m kábel

S-video - S-video 4pin 10m kábel

Video, Összekötő, 10 m, S-video (4pin), S-video (4pin), fekete black,

Garancia: 1 hó

1.094 Ft + áfa
1.390 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Összesen 6 találat a keresési paraméterekre.

1