Összesen 11 találat a keresési paraméterekre.

1 2 »
Moxa - Kábel - Moxa CBL-M62M9x8-100 1m 1x DB62 male - 8x DB9 male kábel, fekete

Moxa CBL-M62M9x8-100 1m 1x DB62 male - 8x DB9 male kábel, fekete

Soros kábel, Összekötő, átalakító, 1 m, RS-232 - male - papa, 8x DB9 male - papa, fekete,

Garancia: 12 hó

8.559 Ft + áfa
10.870 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa EDS-208A 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Moxa EDS-208A 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Switch Unmanaged, 8x, 8x, 512KB, 50 x 115 x 70 mm, 275g, alumínium, IP30 védelem, 100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode, single-mode), 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection,

Garancia: 60 hó

32.677 Ft + áfa
41.500 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa EDS-208A-T 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Moxa EDS-208A-T 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Switch Unmanaged, 8x, 8x, 512KB, 50 x 115 x 70 mm, 275g, alumínium, IP30 védelem, 100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode, single-mode), 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection,

Garancia: 60 hó

60.165 Ft + áfa
76.410 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa IMC-21A-M-ST Multimode Media Converter

Moxa IMC-21A-M-ST Multimode Media Converter

Media Converter, 30x125x79mm, 170g, IP30 védelem, 10/100BaseT(X), 100BaseFX (SC/ST connectors), TP port’s 10/100M, Half/Full modes, Force/Auto modes; fiber port’s Half/Full modes, Link Fault Pass-Through (LFP),

Garancia: 60 hó

49.165 Ft + áfa
62.440 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa IMC-21A-M-ST-TMultimode ST Media Converter

Moxa IMC-21A-M-ST-TMultimode ST Media Converter

Media Converter, 30x125x79mm, 170g, IP30 védelem, 10/100BaseT(X), 100BaseFX (SC/ST connectors), TP port’s 10/100M, Half/Full modes, Force/Auto modes; fiber port’s Half/Full modes, Link Fault Pass-Through (LFP),

Garancia: 60 hó

55.094 Ft + áfa
69.970 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Kábel Forditó Adapter - Moxa NPort 5110A RS232 DB9 M - Ethernet fordító

Moxa NPort 5110A RS232 DB9 M - Ethernet fordító

Ethernet, RJ45, RS232, 75.2 x 80 x 22 mm, 340g, 10/100 Mbps, auto MDI/MDIX,

Garancia: 60 hó

37.244 Ft + áfa
47.300 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - I/O IDE SATA Raid - Moxa PCI 8xSoros port bővítőkártya

Moxa PCI 8xSoros port bővítőkártya

PCI, 8x RS-232, 128-byte FIFO and on-chip H/W, S/W flow contro, 921,6 kbps maximális átviteli sebesség, kompatibilis 3.3 / 5V-os PCI és PCI-X,

Garancia: 60 hó

39.205 Ft + áfa
49.790 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - I/O IDE SATA Raid - Moxa PCIEx1 - 4x RS-232 kártya

Moxa PCIEx1 - 4x RS-232 kártya

PCIE x1, 4x RS-232, Átviteli sebesség: 50bps-921,6 kbps, ESD védelem: 15kV,

Garancia: 12 hó

46.142 Ft + áfa
58.600 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Kábel Forditó Adapter - Moxa RS232/422/RS485 - Optikai konverter

Moxa RS232/422/RS485 - Optikai konverter

Optikai, ST, RS232/422/RS485, 67 x 100 x 22 mm, 320g, átvitelli távolság: Single-mode: 40km, Multi-mode: 5km,

Garancia: 60 hó

50.496 Ft + áfa
64.130 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Kábel Forditó Adapter - Moxa TCC-100 RS232-RS485/RS422 átalakító, 2 kV-os leválasztás

Moxa TCC-100 RS232-RS485/RS422 átalakító, 2 kV-os leválasztás

soros port, RS-232, RS-422/485, 67 x 100.4 x 22 mm, 148g, 15kV, 50 bps - 921.6 kbps,

Garancia: 12 hó

22.339 Ft + áfa
28.370 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Összesen 11 találat a keresési paraméterekre.

1 2 »