Összesen 13 találat a keresési paraméterekre.

1 2 »
Moxa - Kábel - Moxa CBL-M62M9x8-100 1m 1x DB62 male - 8x DB9 male kábel, fekete

Moxa CBL-M62M9x8-100 1m 1x DB62 male - 8x DB9 male kábel, fekete

Soros kábel, Összekötő, átalakító, 1 m, RS-232 - male - papa, 8x DB9 male - papa, fekete,

Garancia: 12 hó

8.559 Ft + áfa
10.870 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa EDS-208A 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Moxa EDS-208A 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Switch Unmanaged, 8x, 8x, 512KB, 50 x 115 x 70 mm, 275g, alumínium, IP30 védelem, 100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode, single-mode), 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection,

Garancia: 60 hó

32.677 Ft + áfa
41.500 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa EDS-208A-T 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Moxa EDS-208A-T 8p 10/100 IP30 Switch, alumínium

Switch Unmanaged, 8x, 8x, 512KB, 50 x 115 x 70 mm, 275g, alumínium, IP30 védelem, 100BaseFX ports (SC/ST connector, multi-mode, single-mode), 10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection,

Garancia: 60 hó

60.165 Ft + áfa
76.410 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa IMC-101-M-ST Multimode Media Converter

Moxa IMC-101-M-ST Multimode Media Converter

Media Converter, 1x, 1x, 10/100BaseT(X) automatikus kapcsolatfelvétel és automatikus MDI/MDI-X. Kapcsolati hiba átívelése (Link Fault Pass-Through) (a média konvertereknek párban kell működniük). Veszélyes környezetre tervezve (Class 1 Div. 2/Zone 2). Redundáns tápbemenetek.,

Garancia: 12+48 hó

72.000 Ft + áfa
91.440 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa IMC-21A-M-ST Multimode Media Converter

Moxa IMC-21A-M-ST Multimode Media Converter

Media Converter, 30x125x79mm, 170g, IP30 védelem, 10/100BaseT(X), 100BaseFX (SC/ST connectors), TP port’s 10/100M, Half/Full modes, Force/Auto modes; fiber port’s Half/Full modes, Link Fault Pass-Through (LFP),

Garancia: 60 hó

51.402 Ft + áfa
65.280 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában felfelé változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa IMC-21A-M-ST-TMultimode ST Media Converter

Moxa IMC-21A-M-ST-TMultimode ST Media Converter

Media Converter, 30x125x79mm, 170g, IP30 védelem, 10/100BaseT(X), 100BaseFX (SC/ST connectors), TP port’s 10/100M, Half/Full modes, Force/Auto modes; fiber port’s Half/Full modes, Link Fault Pass-Through (LFP),

Garancia: 60 hó

55.094 Ft + áfa
69.970 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Hálózat Switch, FireWall - Moxa IMC-21A-S-SC Multimode Media Converter

Moxa IMC-21A-S-SC Multimode Media Converter

Media Converter, 1x, 1x, Multi vagy single módú, SC vagy ST optikai csatlakoz. Kapcsolati hiba átívelése (Link Fault Pass-Through). DIP switch-ek választhatnak a következőkből: FDX/HDX/10/100/Auto/Force. -40 és 75°C közötti működési hőfoktartomány (csak a T modellek esetén),

88.575 Ft + áfa
112.490 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - Kábel Forditó Adapter - Moxa NPort 5110A RS232 DB9 M - Ethernet fordító

Moxa NPort 5110A RS232 DB9 M - Ethernet fordító

Ethernet, RJ45, RS232, 75.2 x 80 x 22 mm, 340g, 10/100 Mbps, auto MDI/MDIX,

Garancia: 60 hó

37.244 Ft + áfa
47.300 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - I/O IDE SATA Raid - Moxa PCI 8xSoros port bővítőkártya

Moxa PCI 8xSoros port bővítőkártya

PCI, 8x RS-232, 128-byte FIFO and on-chip H/W, S/W flow contro, 921,6 kbps maximális átviteli sebesség, kompatibilis 3.3 / 5V-os PCI és PCI-X,

Garancia: 60 hó

39.205 Ft + áfa
49.790 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Moxa - I/O IDE SATA Raid - Moxa PCIEx1 - 4x RS-232 kártya

Moxa PCIEx1 - 4x RS-232 kártya

PCIE x1, 4x RS-232, Átviteli sebesség: 50bps-921,6 kbps, ESD védelem: 15kV,

Garancia: 12 hó

46.142 Ft + áfa
58.600 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Összesen 13 találat a keresési paraméterekre.

1 2 »