Összesen 8 találat a keresési paraméterekre.

1
Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel

3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel

Optikai kábel, SC / LC, 3m,

Garancia: 12 hó

4.543 Ft + áfa
5.770 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Intellinet 1m CAT6 UTP Patch kábel, narancs

Intellinet 1m CAT6 UTP Patch kábel, narancs

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 1m ( Narancs ),

Garancia: 1 hó

543 Ft + áfa
690 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Intellinet 2m CAT6 UTP Patch kábel, narancs

Intellinet 2m CAT6 UTP Patch kábel, narancs

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 2m ( Narancs ),

Garancia: 1 hó

819 Ft + áfa
1.040 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Intellinet - Szerszám (Tools) - Intellinet 351911 RJ45,RJ11,USB+BNC kábel teszter

Intellinet 351911 RJ45,RJ11,USB+BNC kábel teszter

Kábel teszter, RJ11, RJ45, BNC, USB, Max 200m, árnyékolt és árnyékolatlan LAN kábelekhez,

Garancia: 12+24 hó

10.031 Ft + áfa
12.740 Ft
  • raktáron, vagy maximum 1 munkanap alatt szállítható ha rendelését leadja 14:00-ig
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Intellinet 3m CAT6 UTP Patch kábel, narancs

Intellinet 3m CAT6 UTP Patch kábel, narancs

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 3m ( Narancs ),

Garancia: 1 hó

819 Ft + áfa
1.040 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Intellinet - Szerszám (Tools) - Intellinet krimpelo fogo RJ11 12 45 IN211048

Intellinet krimpelo fogo RJ11 12 45 IN211048

Krimpelő fogó RJ45/ RJ11/ RJ12,

3.803 Ft + áfa
4.830 Ft
  • raktáron, vagy maximum 1 munkanap alatt szállítható ha rendelését leadja 14:00-ig
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Intellinet - Hálózat Switch, FireWall - Intellinet MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) Transceiver

Intellinet MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) Transceiver

Transceiver, 1x, MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC), 1x 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port, 550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés). Hullámhossz: 850 nm,

Garancia: 12 hó

9.079 Ft + áfa
11.530 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Intellinet - Szerszám (Tools) - Kábel teszter Intellinet RJ11,45 351898

Kábel teszter Intellinet RJ11,45 351898

Kábel teszter, RJ11, RJ45, UTP/STP/FTP,

2.614 Ft + áfa
3.320 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Összesen 8 találat a keresési paraméterekre.

1