Összesen 15 találat a keresési paraméterekre.

1 2 »
Black Box - USB Adapter Irda BT RS232 - Back Box IC282A Cat5e USB-Extender

Back Box IC282A Cat5e USB-Extender

USB extender, USB - RJ45, CAT. 5E max 40m,

Garancia: 12+24 hó

29.409 Ft + áfa
37.350 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - Hálózat Adapter NIC - Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

PCI, duplex ST, IEEE 802.3u Fast Ethernet 100BASE-FX, max. 2.000 m, FCC Part 15 Class A, 100 Mbps,

Garancia: 12 hó

53.709 Ft + áfa
68.210 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - KVM Monitor Elosztó Switch - Black Box ServSwitch Panther KVM Switch

Black Box ServSwitch Panther KVM Switch

8x RJ-45, OSD Hotkey,, Rack 1U, LED, Keyboard / Mouse / Video elosztás KV1120A / KV1121A kiegészítő kábelekkel max. 10 méterig,

Garancia: 12 hó

96.331 Ft + áfa
122.340 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - KVM Monitor Elosztó Switch - Black Box ServSwitch Server Access Module

Black Box ServSwitch Server Access Module

1 x USB A papa - male, 1 x USB A papa - male, 1 x HD 15 papa - male, max. 10 m,

Garancia: 12 hó

23.512 Ft + áfa
29.860 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - Hálózat Adapter NIC - Black Box XS LMCS202AE média konverter

Black Box XS LMCS202AE média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3u, max. 2 km, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, CE, FCC Class A,

Garancia: 12 hó

25.953 Ft + áfa
32.960 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - KVM Monitor Elosztó Switch - BlackBox ACU3009A KVM Cat5 Micro Extender

BlackBox ACU3009A KVM Cat5 Micro Extender

1, Hotkey, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x VGA, Felbontás 1280 x 1024 max 45,7m,

Garancia: 12 hó

106.110 Ft + áfa
134.760 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - KVM Monitor Elosztó Switch - BlackBox ACU3022A KVM Catx Micro Extender

BlackBox ACU3022A KVM Catx Micro Extender

1, Hotkey, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x 6 Mini-DIN mama - female, 1 x VGA, Felbontás 1280 x 1024 max 45,7m,

Garancia: 12 hó

136.063 Ft + áfa
172.800 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - KVM Monitor Elosztó Switch - BlackBox Catx USB Extender Single VGA ACU6001A

BlackBox Catx USB Extender Single VGA ACU6001A

1, USB, USB, 1 x HD 15, LED, CATx cable up to 300M,

Garancia: 12 hó

184.283 Ft + áfa
234.040 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - Kábel - BlackBox EHN485-0005 konzol kábel

BlackBox EHN485-0005 konzol kábel

CPU Switch kábel, Összekötő, átalakító, 1,5 m, DB25 apa - male, HD 15 pin male, USB, fehér,

Garancia: 12 hó

27.488 Ft + áfa
34.910 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott
Black Box - Kábel - BlackBox EHN485-0010 konzol kábel

BlackBox EHN485-0010 konzol kábel

CPU Switch kábel, Összekötő, átalakító, 3,0 m, DB25 apa - male, HD 15 pin male, USB, fehér,

Garancia: 12 hó

34.906 Ft + áfa
44.330 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
  • A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Összesen 15 találat a keresési paraméterekre.

1 2 »